«Зіграємо в сім’ю, сестричко?» Соломія Даймонд (Mia Do)

«Зіграємо в сім’ю, сестричко?» Соломія Даймонд (Mia Do)Назва: Зіграємо в сім’ю, сестричко?
Письменник: Соломія Даймонд (Mia Do)
Жанри: Сучасна проза, Любовні романи, Сучасні любовні романи

 

 

 

 

Анотація до книги «Зіграємо в сім’ю, сестричко?» Соломія Даймонд (Mia Do)

16+
Неймовірний аромат яблучного пирога заставляв волосся на моїх руках ставати дибки. Чому ця дівчина пахла так солодко, що мені хотілось її з’їсти? Та окрім чудового запаху в неї ще було чудернацьке накладне волосся, бездонні голубі очі та гострий язичок. Коли моя зведена сестричка мовчала, то здавалось мені прекрасним ангелом, який навіть комашці не завдасть шкоди, але як тільки вона починала говорити, то мені хотілось закрити їй рот. Чому батько вирішив одружитись знову? Якби цього не сталось, то мені б не прийшлось жити в одному домі ж цим нестерпним дівчиськом. Мія Даймонд — маленька надокучлива сестричка, яка вирішила звести мене з розуму. Та мене так просто не проведеш. За її самозакоханою усмішкою ховається щось набагато більше. Я дізнаюсь, що вона приховує від мене.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитися з цитатами та відгуками тих, хто їх уже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете завантажити книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS у різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka