«Живи працюй працюй працюй здохни» Корі Пейн

«Живи працюй працюй працюй здохни» Корі ПейнНазва: Живи працюй працюй працюй здохни
Письменник: Корі Пейн
Рік: 2022
Видавництво: Фабула
Жанри: Історії з життя, Просто про бізнес, Корпоративная культура, Зарубіжна публіцистика

Анотація до книги «Живи працюй працюй працюй здохни» Корі Пейн

Уїдливе, сардонічне дослідження технологічної культури Силіконової долини, що викриває жадібність, зарозумілість та ретроградну політику галузі, яка прагне радикально перетворити суспільство заради власного затишку. Його мета: дізнатися, яка така розрекламована індустрія може існувати так довго, як вона є. Але щоб по-справжньому зрозуміти шалену реальність технологічних підприємців, він знав, що йому доведеться жити з цією перспективою – йому доведеться стати підприємцем. Так Пейн починає свою подорож – прогулюючись хитромудрими технічними конференціями, пропонуючи інвесторам свої надсучасні бізнес-ідеї та живучи з низкою наївних програмістів-вискочок, все життя яких керується їхніми роботодавцями – які працюють нескінченно і слухняно, ніколи не замислюючись про своє місце в системі.
Показуючи нам цей божевільний світ, Пейн кидає виклик позитивній, позитивній самооцінці, яку створили технологічні магнати – як занудні і доброзичливі творці багатства і можливостей, – розкриваючи їх погляди, що самовиправдовуються, і їх підступні бачення майбутнього.