«Життя без турбот. Посібник із виживання у підлітковому віці» Ліззі Кокс

«Життя без турбот. Посібник із виживання у підлітковому віці» Ліззі КоксНазва: Життя без турбот. Посібник із виживання у підлітковому віці
Письменник: Ліззі Кокс
Рік: 2021
Видавництво: КМ-БУКС
Жанр: Дитяча психологія, Психологія

 

 

 

Анотація до книги «Життя без турбот. Посібник із виживання у підлітковому віці» Ліззі Кокс

У цьому невеличкому виданні адмірал Вільям Г. Макрейвен, командувач Військово-морських сил США у відставці, визначив десять правил, яких він особисто завжди намагався дотримуватися і які допомогли йому з честю подолати чимало життєвих негараздів. Оригінально сформульовані правила на кшталт “не боятися акул”, “не вдаряти передчасно у дзвін”, “щоранку застеляти ліжко” мають глибокий підтекст.

Автор розкриває суть кожного правила, розповідає цікаві історії про людей, які свого часу надихали його власною дисципліною, наполегливістю, благородством і мужністю.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka