«Жінка, яка має план. Життя, сповнене пригод, краси й успіху» Мей Маск

«Жінка, яка має план. Життя, сповнене пригод, краси й успіху»  Мей Маск
Назва: Жінка, яка має план. Життя, сповнене пригод, краси й успіху
Письменник: Мей Маск
Рік: 2019
Видавництво: Vivat
Жанр: Біографії і Мемуари

 

 

 

Анотація до книги «Жінка, яка має план. Життя, сповнене пригод, краси й успіху» Мей Маск

Що насправді відчуває супермодель плюс-сайз? Чи справді її життя таке яскраве та гламурне? Через що необхідно пройти, щоб завоювати довіру та повагу кращих модельєрів? Відповіді ви отримаєте, якщо вирішите скачати книгу «Жінка, яка має план. Життя, сповнене пригод, краси й успіху» Мей Маск

Неймовірна Мей Маск святкує своє сімдесятиліття, даруючи поціновувачам своєї краси можливість привідкрити завісу таємниць з життя сучасної моделі. Автор видання з розпачем згадує про своє минуле, юність, котра була напрочуд складною. Її переповнює біль від спогадів про той жахливий період, коли вона залишилась наодинці зі своїми проблемами.

Автор книги «Жінка, яка має план. Життя, сповнене пригод, краси й успіху» була змушена самостійно виховувати трьох дітей. Чоловік кинув її, злякавшись відповідальності. Проте жінка не зламалась. Вона не піддалась впливу страху і емоцій.

Жінка зрозуміла, що в неї є для кого жити. Діти брали приклад з неї, допомагали їй та заспокоювали, коли вона впадала у відчай. Саме міцний зв’язок з дітьми і схожість їх характеру з материнським допомогли їх великій та дружній сім’ї вижити.

Чим приходилось жертвувати одній за найвідоміших жінок? Дізнайтесь про це, почавши читати онлайн книгу «Жінка, яка має план. Життя, сповнене пригод, краси й успіху» Мей Маск українською мовою.


Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Жінка, яка має план. Життя, сповнене пригод, краси й успіху» Мей Маск онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книгу повністю безкоштовно на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka