«Жар. Книга 4» Рейвен Кеннеді

«Жар. Книга 4» Рейвен КеннедіНазва: Жар. Книга 4
Письменник: Рейвен Кеннеді
Видавництво: Книжковий Клуб “Клуб Сімейного Дозвілля”
Жанр: Любовні романи, Фентезі, Любовне фентезі, Еротичні романи, Романтична проза

Анотація до книги «Жар. Книга 4» Рейвен Кеннеді

«Жар. Книга 4» Рейвен Кеннеді — це продовження епічної історії про силу, відродження та кохання. Героїня, подібно до фенікса, який згорає в полум’ї, мусить відродитися з попелу і навчитися керувати власною силою. Незважаючи на те, що її крила підрізані, вона більше не в клітці.

Але крижане королівство не відпустить її так просто. Повставши проти короля, вона стає мішенню для всіх. Її захищає Слейд Равінгер, король, який лікує її рани та повертає віру в себе. Вони разом готові боротися проти інших монархів, навіть якщо це зробить їх лиходіями.

Читати онлайн або завантажити книгу можна в онлайн-бібліотеці ebiblioteka.com.ua.

Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Жар. Книга 4» Рейвен Кеннеді онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.