«Жахастики Фазбера. Хватько» Скот Коутон, Еллі Купер, Андреа Рейнс Ваггенер, Келлі ПарраНазва: Жахастики Фазбера. Хватько
Письменник: Скот Коутон, Еллі Купер, Андреа Рейнс Ваггенер, Келлі Парра
Видавництво: Bookchef
Жанр: Фантастика, Фентезі, Жахи і Містика, Трилери, Психологічний триллер

Анотація до книги «Жахастики Фазбера. Хватько» Скот Коутон, Еллі Купер, Андреа Рейнс Ваггенер, Келлі Парра

«Жахастики Фазбера. Хватько» — друга книга серії «П’ять ночей у Фредді», створена Скоттом Коутоном у співпраці з Еллі Купер, Андреа Рейнс Ваггенер та Келлі Парра. Це збірка трьох захопливих новел, які зіштовхують читача з похмурими сторонами життя трьох молодих людей.

Ґреґ, який завжди був об’єктом глузувань, вирішує ризикнути і опублікувати роботу на основі спірної науки, щоб скласти іспит і нарешті змінити своє життя. Алек плете складний план, щоб викрити зіпсовану натуру своєї сестри, яку всі вважають ідеальною. Оскар, хлопчик, який завжди був опорою для своєї мами, вирішує взяти те, чого він завжди прагнув, хоч і знає, що це неправильний крок. Але в міру того, як вони намагаються взяти контроль над своїми життями, вони розуміють, що контроль — це річ дуже нестійка і небезпечна.

Ця збірка жахаючих історій має потенціал збити з ніг навіть найвитриваліших фанатів серії «П’ять ночей у Фредді». Обкладинки для новел були створені талановитою геймдизайнеркою LadyFiszi.

Читати онлайн та завантажити книгу «Жахастики Фазбера. Хватько» можна в онлайн-бібліотеці ebiblioteka.com.ua.

Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Жахастики Фазбера. Хватько» Скот Коутон, Еллі Купер, Андреа Рейнс Ваггенер, Келлі Парра онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.