«Здолай мене. Книга 5» Тагере Мафі

«Здолай мене. Книга 5» Тагере МафіНазва: Здолай мене. Книга 5
Письменник: Тагере Мафі
Видавництво: Книжковий Клуб “Клуб Сімейного Дозвілля”
Жанр: Фентезі, Любовне фентезі, Зарубіжне фентезі, Любовні романи

Анотація до книги «Здолай мене. Книга 5» Тагере Мафі

У п’ятій книзі серії Тагере Мафі «Здолай мене» Джульєтта впевнена, що після краху «Відродження» вона нарешті контролює своє життя, сили та біль. Але що більше вона дізнається про своє минуле, то глибше усвідомлює, що її справжня сутність значно складніша, ніж вона завжди думала.

Джульєтта вирішує продовжити пошуки істини про себе, але перед нею постає вибір: чи буде вона воїном, що бореться за свою свободу, чи зброєю в руках інших? Її рішення визначить подальший шлях і вплине на долі багатьох.

Читати онлайн або завантажити книгу «Здолай мене. Книга 5» Тагере Мафі можна в онлайн бібліотеці ebiblioteka.com.ua.

Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Здолай мене. Книга 5» Тагере Мафі онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.