«Завдання на кохання» Ксана Рейлі

«Завдання на кохання» Ксана РейліНазва: Завдання на кохання
Письменник: Ксана Рейлі
Жанри: Любовні романи, Сучасні любовні романи

 

 

 

 

Анотація до книги «Завдання на кохання» Ксана Рейлі

Ада: Коли начальниця дала мені завдання заманити до нашої картинної галереї відомого італійського художника, я без вагань погодилася. Та я не знала, що коли почну цю гру, то все вийде з-під мого контролю тоді, коли я вперше зіткнуся з нахабним Максом Гроссо. Я навіть не здогадувалася, що випадково стану частинкою його гри у ролі тимчасової фіктивної дівчини.

Макс: Приїхавши на Батьківщину матері, я не думав, що в перший же день зустрінуся з божевільною фанаткою, яка переслідує мене на кожному кроці та шалено дратує. Але тоді, коли моя матір вирішила познайомити мене з моєю “нареченою”, я не придумав нічого кращого, ніж сказати їй, що у мене вже є дівчина. Божевілля? Так! Особливо, якщо потрібно терміново знайти фіктивну дівчину. Та ще й ця переслідувачка під боком…

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитися з цитатами та відгуками тих, хто їх уже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете завантажити книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS у різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka