«Заручена з незнайомцем»

«Заручена з незнайомцем»Назва:  Заручена з незнайомцем
Переклад:  Florentia Mysteria, Bobryn
Рік: 2009
Жанри:  Гумор, Комікси

 

 

 

Анотація до книги «Заручена з незнайомцем»

Кобені Еномори, симпатична дівчина та чудова господиня, отримала на 16-й день народження найнезвичайніший подарунок. Мати оголосила, що за словом покійного діда, голови клану, Кобені з дитинства заручена зі спадкоємцем родини Міцуміне, своїм ровесником на ім’я Хакуя. Сам суджень знатного роду, але виріс у гірському селі, і щоб знайти міський шик і долучитися до цивілізації, відтепер житиме з ними – а ось, до речі, і він. Остаточно добилось Еномори-молодшу явище вихору енергії у вигляді малюка Масіро Міцуміне, яка з порога заявила, що не віддасть братика аби кому і швидко навчить невістку жити за законом гір!

Втім, все вийшло не так уже й погано. Малолітня «золовка», зрозумівши, що братові дісталася зовсім не білоручка, швидко підібрала, а Беніо, старша із сестер Еноморі, ненав’язливо показала гості, хто в хаті господиня, та так, що бідна Масіро почала ховатися від майбутньої «свави». Ну а Хакуя виявився, немов самурай іншої епохи – загадковий, незворушний, не витрачає слів даремно, але говорить тільки у справі. З уривків фраз та інших натяків Кобені зрозуміла, що заручини виникли не на порожньому місці, і їх з Хакією пов’язує давня історія. А якщо так, нема чого поспішати – треба розібратися в собі і дати хлопцеві шанс. Не дарма кажуть – шлюби з розрахунку завжди вдалі, якщо розрахунок був добрий!

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитися з цитатами та відгуками тих, хто їх уже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете завантажити книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS у різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka