«Записки зі страти» Даня Кукафка

Видавництво: Vivat
Жанр: Сучасна проза, Сучасна зарубіжна література, Розповіді

Анотація до книги «Записки зі страти» Даня Кукафка

«Записки зі страти» Дані Кукафки — це прониклива і складна історія про Енсела Пакера, серійного вбивцю, чия доля сплине за дванадцять годин до його страти. У момент, коли він стикається з неминучістю покарання, капелан радить йому прийняти свою долю. Але зворотний відлік стає найважчим випробуванням, яке може пережити людина, навіть якщо вона заслуговує на те, що відбувається.

Через погляд трьох жінок ми занурюємося в минуле Енсела. Лаванда, його мати, розмірковує про жорстокість материнства і невдачі, які призвели до того, що її син став монстром. Детективка Шеффі віддає всі сили на боротьбу за справедливість, намагаючись зрозуміти, як суспільство створює таких людей. А його сестра-близнючка в жалобі переживає втрату, яка розриває її на частини.

Ця книга не лише про злочинця, але й про отруйну систему правосуддя, доброту, яка підлягає нищівному впливу, і складність людського життя. «Записки зі страти» — це історія про сильних жінок, здатних на більше, ніж можна уявити.

Ви можете читати онлайн або завантажити цю зворушливу книгу в онлайн-бібліотеці ebiblioteka.com.ua!

Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Записки зі страти» Даня Кукафка онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.