«Заповіти» Марґарет Етвуд

«Заповіти» Марґарет ЕтвудНазва: Заповіти
Письменник: Марґарет Етвуд
Рік: 2020
Жанри: Зарубіжна фантастика, Соціальна фантастика, Трилери

 

 

 

Анотація до книги «Заповіти» Марґарет Етвуд

Понад п’ятнадцять років минуло з моменту подій “Оповідання Служниці”, республіка Галаад з її теократичним режимом, як і раніше, утримує владу, але з’являються перші ознаки внутрішнього розкладання. У цей важливий час долі трьох дуже різних жінок сплітаються – і результати їхньої спілки свідчать про вибух. Дві з них належать першому поколінню, що виросло за нового порядку. До їхніх голосів приєднується третій – голос тітки Лідії. Її непросте минуле і невиразне майбутнє таять у себе безліч загадок. У “Завітах” Маргарет Етвуд піднімає заслону над внутрішніми механізмами Галаада, і у світлі істин, що відкрилися, кожна героїня повинна зрозуміти, хто вона, і вирішить, як далеко вона готова піти в боротьбі за те, у що вірить.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka