«Заміж за діда, або як (не) закохатися у його внука» Богдана Малкіна

«Заміж за діда, або як (не) закохатися у його внука» Богдана МалкінаНазва: Заміж за діда, або як (не) закохатися у його внука
Письменник: Богдана Малкіна
Жанри: Сучасні любовні романи

 

 

 

 

Анотація до книги «Заміж за діда, або як (не) закохатися у його внука» Богдана Малкіна

Капосниця та пройдисвітка. Саме так мене ще з дитинства називала мама. І я була б не я, якби не спробувала заграбастати собі багатенького чоловіка. Ну то й що, що йому вже за сімдесят? Навпаки, скоріше копитця свої відкине й мені відійде така бажана спадщина. А добра у цього діда море! Автомобілі, нерухомість, бізнес! Аж серденько стукотить від однієї думки про все те добро. Не життя, а мрія!
Та все було б прекрасно, якби не його внук, який і сам хоче дідів спадок. Але я так просто не відступлю, боротимуся за свої скарби! Тільки от не закохатися б в цього гарного хлопця…

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитися з цитатами та відгуками тих, хто їх уже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете завантажити книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS у різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka