«Загублений між війнами» Наталка Доляк

«Загублений між війнами» Наталка ДолякНазва: Загублений між війнами
Письменник: Наталка Доляк
Рік: 2015
Видавництво: Клуб Сімейного Дозвілля
Жанри: Сучасна українська література, Біографії і Мемуари

 

 

Анотація до книги «Загублений між війнами» Наталка Доляк

Талановитий прозаїк, поет та мужній воїн Юрій Будяк (Покіс) – особистість неабияка. табори, Друга світова… Цьому незвичайному людині довелося неодноразово змінювати і рід занять, і спосіб існування… Він був матросом і чабаном, воював в Африці на боці повсталих бурів, врятував самого Вінстона Черчілля, подорожував Францією, Італією, Сінгапуром. , Туреччини; вчився в українському селі, був одним із найвпливовіших діячів новітньої української культури, брав участь у створенні УНР, пройшов через сталінські табори… Приголомшлива історія дивовижної людини, воїна, поета у шаленому XX столітті.”

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka