«Загублений між війнами» Наталка Доляк

Видавництво: Клуб Сімейного Дозвілля
Жанри: Сучасна українська література, Біографії і Мемуари

Анотація до книги «Загублений між війнами» Наталка Доляк

Талановитий прозаїк, поет та мужній воїн Юрій Будяк (Покіс) – особистість неабияка. табори, Друга світова… Цьому незвичайному людині довелося неодноразово змінювати і рід занять, і спосіб існування… Він був матросом і чабаном, воював в Африці на боці повсталих бурів, врятував самого Вінстона Черчілля, подорожував Францією, Італією, Сінгапуром. , Туреччини; вчився в українському селі, був одним із найвпливовіших діячів новітньої української культури, брав участь у створенні УНР, пройшов через сталінські табори… Приголомшлива історія дивовижної людини, воїна, поета у шаленому XX столітті.”