« Загадки на кожному поверсі » Поль Мартен, Ґійом Деко

Назва: « Загадки на кожному поверсі »
Письменник: Поль Мартен, Ґійом Деко
Рік: 2023
Видавництво: Nasha idea
Жанр: Дитячі книги

Анотація до книги « Загадки на кожному поверсі » Поль Мартен, Ґійом Деко

“Загадки на кожному поверсі” Поля Мартена та Ґійома Деко – це захоплива книга-квест з унікальною концепцією. У кожному розділі чекають 17 оригінальних розслідувань, кожне з яких розгортається на окремому розвороті книги. Приготуйтеся висловити свої детективні таланти та розмішати свої мозкові вивірки, оскільки вас чекають складні загадки та головоломки.

На кожному поверсі цієї захопливої книги вас чекають нові загадки та виклики. Зухвалі крадіжки зі славним рок-співаком, викрадення актриси театру, диверсії на полярній базі та захоплення корчми – це лише декілька зі сценаріїв, які вам доведеться розгадати. Вибігайте на рятування та розслідуйте ці загадкові злочини разом з героями книги.

Навіть якщо здається, що загадка занадто складна, справжні детективи не залишать її нерозгаданою. Вони докладуть всіх зусиль, щоб розкрити таємниці цих витончених злочинів. Ви також можете влаштовувати змагання з друзями або рішити головоломки самостійно. Ця книга запропонує вам захоплюючий досвід розслідування та відкриє перед вами світ детективних пригод.

Дуже зручно на нашому сайті читати книгу « Загадки на кожному поверсі » Поль Мартен, Ґійом Деко онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.