«Зачарована Десна» Олександр Довженко

«Зачарована Десна» Олександр ДовженкоНазва: Зачарована Десна
Письменник: Олександр Довженко
Жанри: Українська класика, Література 20 століття

 

 

 

 

Анотація до книги «Зачарована Десна» Олександр Довженко

Книга Олександра Довженка «Зачарована Десна» – це автобіографічна повість, яку було написано і опубліковано автором у 1956 році. Великий український режисер і письменник розповідає про своє дитинство, проведене у селі в Чернігівській області, де він був максимально близьким з природою і міг спостерігати усі «зміни настрою» річки Десни, яка там протікала. Та не лише їй автор присвятив цей твір, а й людям – звичайним селянам, які багато працювали, обробляли землю і були для нього прикладом трудолюбивого народу. У книзі описується сільський спосіб життя і умови, в яких жив український народ того часу.

Сила страждання вимiрюється не так гнiтом зовнiшнiх обставин, як глибиною потрясiння.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka