«Заборонений: Історія життя і боротьби Василя Стуса» Сергій Дзюба, Артемій Кірсанов

«Заборонений: Історія життя і боротьби Василя Стуса» Сергій Дзюба, Артемій КірсановНазва: Заборонений: Історія життя і боротьби Василя Стуса
Письменник: Сергій Дзюба, Артемій Кірсанов
Жанр: Сучасна проза, Історичні любовні романи

 

 

 

 

Анотація до книги «Заборонений: Історія життя і боротьби Василя Стуса» Сергій Дзюба, Артемій Кірсанов

Колишній аспірантці, яка працювала над дисертацією про життя і творчість видатного поета Василя Стуса, а нині за волею обставин стала медсестрою, запропонували доглядати помираючу від важкої хвороби жінку. Як виявилося важкохвора у минулому була полковником КДБ і багато разів зустрічалася зі Стусом, особливо в останні дні його життя. У романі надзвичайно насичено змальовано життя поета на його рідній Донеччині, в оточенні друзів, педагогів і літераторів, і в концтаборі — де утримували в’язнів совісті, ставлячи їм у провину їхні переконання. Чимало уваги приділено у романі й долі останньої рукописної збірки поета.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka