«За Перекопом є земля. Кримський роман» Анастасія Левкова

Видавництво: Лабораторія
Жанр: Сучасна Проза Сучасна українська література

Анотація до книги «За Перекопом є земля. Кримський роман» Анастасія Левкова

“За Перекопом є земля. Кримський роман” від Анастасії Левкової — це книга, яка захоплює читача і переносить його в неймовірний світ Криму. Цей роман, хоч і написаний у жанрі художньої літератури, розкриває різні аспекти історії та життя Криму на протязі різних історичних епох.

Книга охоплює різні періоди часу, починаючи від короткого нарису повернення корінного населення на півострів у роки Радянської України, через період після отримання Україною незалежності і закінчуючи першими роками анексії. Цей широкий хронологічний охоп відображає складну історію Криму та різноманітні аспекти життя його населення.

Через призму долі трьох подруг різних національностей — кримської татарки, українки і росіянки — автор розкриває головні суперечності і конфлікти між культурами. Книга допомагає читачеві зрозуміти, які помилки були допущені на ментальному рівні, що призвело до втрати Криму, і дає підказки щодо можливих шляхів його повернення після деокупації.

Книга також ставить питання про те, як важливо зберегти культурну спадщину кримських татар і українців, а також про необхідність побудувати новий спільний простір, що об’єднає дві культури і знайде рішення для спільних викликів і завдань.

Ця книга — це не лише роман, але і важлива думка, яка викликає до роздумів та дій. Вона захоплює своєю глибиною і залишає слід у серці читача, надихаючи на розмірковування та сприяючи розумінню складної проблеми Криму і його майбутнього. Рекомендується для всіх, хто цікавиться історією, культурою і сучасними викликами Криму та його населення.

Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «За Перекопом є земля. Кримський роман» Анастасія Левкова онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.