«За п’ять років» Ребекка Сірл

«За п'ять років» Ребекка СірлНазва: За п’ять років
Письменник: Ребекка Сірл
Видавництво: Книжковий Клуб “Клуб Сімейного Дозвілля”
Жанр: Романтична проза, Сучасна зарубіжна література, Зарубіжні любовні романи

Анотація до книги «За п’ять років» Ребекка Сірл

«За п’ять років» Ребекки Сірл — захоплююча історія про життя, плани та несподівані повороти долі. Денні Кохан завжди контролювала своє життя до найдрібніших деталей: кар’єра, стосунки, друзі — усе під її ретельним наглядом. І ось, одного дня, її мрії здаються здійсненими: вона отримує роботу в компанії своєї мрії, а коханий робить їй пропозицію в ресторані.

Щаслива і задоволена, Денні засинає, але прокидається в незнайомій квартирі поруч з незнайомцем і з обручкою на пальці. На календарі те саме число… тільки за п’ять років у майбутньому. Вона опинилася в житті, яке зовсім не схоже на те, що вона планувала. Проте, розплющивши очі, Денні усвідомлює, що це був лише сон. Але дуже скоро деякі з її видінь починають втілюватися у реальному житті, змушуючи її переосмислити свої плани та мрії.

Ця книга — емоційний лабіринт, який спонукає задуматися про долю, вибори та те, що справді важливо в житті. Читайте книгу онлайн або завантажте її безкоштовно в онлайн-бібліотеці ebiblioteka.com.ua. Книга доступна українською мовою у форматах fb2, rtf, pdf, epub, txt.

Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «За п’ять років» Ребекка Сірл онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.