«З неба впало три яблука» Наріне Абгарян

«З неба впало три яблука» Наріне АбгарянНазва: З неба впало три яблука
Письменник: Наріне Абгарян
Рік: 2020
Жанри: Сучасна проза

 

 

 

Анотація до книги «З неба впало три яблука» Наріне Абгарян

Високо в горах розташувалося невелике село, на долю жителів якого випало чимало страждань. Війна і землетрус, та інші прикрості буквально роздерли її, але в половини населення, що залишилася, у душі залишилася надія на краще життя.

Під обкладинкою книги «З неба впали три яблука» прихована дивовижна повість про народ, який стійко витримує різні випробування року і зумів залишитися самим собою. Кожен образ, кожен герой і кожен житель своєї безпосередності, божевіллям і вірою в чудеса дозволив вижити містечку між скелями та зберегти людяність, яка така важлива для сучасного світу.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka