“Юра” Марина Гримич

“Юра” Марина ГримичНазва: Юра
Письменник: Марина Гримич
Рік: 2020
Жанри: Сучасна проза, Сучасна українська література

 

 

 

Анотація до книги “Юра” Марина Гримич

Роман Марини Гримич «Юра» є сіквелом, тобто незалежним продовженням роману «Клавка» (2019), який став національним бестселером і найкращою книгою Форуму видавців 2019 року у жанрі прози. Марина Гримич — авторка більш як 20 різножанрових романів, член Національної спілки письменників України та Українського ПЕН.

Київ, 1968 рік, кінець «відлиги». Юра — студент-фізик, успішний комсомольський ватажок, перспективний науковець-початківець — потрапляє в лещата непростих обставин і в пекло власних сумнівів: йому потрібно зробити моральний вибір, а він відчуває, що не готовий до цього. Адже його життя є своєрідним буфером поміж двома світами, — з одного боку, світом «золотої молоді», дітей секретарів ЦК КПУ, ЦК ЛКСМУ, КДБ, а з іншого, — світом його мами Клавки, яка є однією з тих безіменних і негероїчних представників української інтелігенції, що тримають на своїх плечах могутній тил для шістдесятництва.

Книга – це життя і інтер’єр, це робота і відпочинок, це початок дня і його кінець, це “що купити на подарунок”, це твоя релігій і твоя музика, це твій палац, де ти королева, і твоя фортеця, де ти ліцар.
Оцініть статтю
E-Biblioteka