«Її смертельна гра» Роберт Дуґоні

«Її смертельна гра» Роберт ДуґоніНазва: Її смертельна гра
Письменник: Роберт Дуґоні
Видавництво: Видавництво РМ
Жанр: Сучасна проза, Трилери, Психологічний триллер, Детективи, Зарубіжні детективи, Сучасна зарубіжна література

Анотація до книги «Її смертельна гра» Роберт Дуґоні

«Її смертельна гра» Роберта Дуґоні розповідає історію Кіри Дуґґан, яка блискуче зарекомендувала себе на службі в прокуратурі, але змушена залишити цю роботу через крах особистих стосунків із старшим колегою. Тепер вона працює в адвокатській конторі свого батька, яка переживає не найкращі часи через алкоголізм її засновника. Амбітна Кіра прагне відновити репутацію фірми й чекає на гучну справу.

Її шансом стає загадкова смерть дружини одного з найбагатших людей Сієтла, що сколихнула місто. Кіра, талановита гросмейстерка, вступає у складну гру, де на кону не лише добре ім’я та воля підозрюваного, а й доля сімейної юридичної фірми та її власна кар’єра.

Головною загрозою для неї стає не лише прокурор Міллер Амброуз, її колишній коханець, який палає бажанням помсти, але й інший, набагато страшніший і вміліший гравець, що стоїть за лаштунками цієї справи.

Читати онлайн або завантажити цю захоплюючу книгу можна в онлайн бібліотеці ebiblioteka.com.ua.

Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Її смертельна гра» Роберт Дуґоні онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.