«Її порожні місця» Анна Грувер

«Її порожні місця» Анна ГруверНазва: Її порожні місця
Письменник: Анна Грувер
Рік: 2022
Видавництво: Видавництво Старого Лева
Жанри: Сучасна українська література, Сучасна проза, Книги про війну, Історична література

 

 

Анотація до книги «Її порожні місця» Анна Грувер

Анна і Сара — дві дівчинки з різних часів. Перша — сучасна підлітка, переселенка з Донецька, яка захоплена музикою і має близькі взаємини зі значно старшим друженим чоловіком. Друга — єврейська дівчинка, яка нічого не чує через воду слуху, робить дивовижні колажі, веде щоденник упродовж 1938–1941 рр., і згодом цей щоденник вийде у світ окремою книжкою. Що ж по двом дівчатам із такими іншими долями? І навіщо Анні щоденник Сари, яку правду вона хоче там відшукати?
Ця книжка — про важливість помічати тих, хто поруч, про дорослішання та набуття самості й власного голосу, про складання із розрізнених фрагментів себе і свого цільного світу, в якому немає порожніх місць. Врешті — про правду, стійкість, про дім, який завжди з нами, хай би де ми були.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka