«Янголи не сплять» Оксана Калина

«Янголи не сплять» Оксана КалинаНазва: Янголи не сплять
Письменник: Оксана Калина
Видавництво: Мультимедийное издательство Стрельбицкого
Жанри: Міське фентезі, Книги про пригоди, Любовне фентезі, Жахи і Містика

 

 

 

Анотація до книги «Янголи не сплять» Оксана Калина

… Жив був собі Сашко. І на тридцять п’ятому році життя, яке до того часу перевернулось шкереберть, в тому числі і стараннями самого Сашка, котрий ось уже два роки вживав оковиту, не просихаючи, сталась з ним дивна історія. В закинутій конторі, яка колись числилась за колишнім радгоспом і куди він подався на пошуки привида Степана, зустрілись йому дивні жінка й чоловік. Спочатку він прийняв їх за бомжів. І ось тут розпочалося найцікавіше…і найстрашніше… Гумористична, іронічна, філософська, місцями сумна повість Оксани Калини «Янголи не сплять» — про найважливіше, з чим стикається кожен — вибір життєвого шляху, безсмертну людську душу і, звичайно, про кохання.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитися з цитатами та відгуками тих, хто їх уже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете завантажити книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS у різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka