«Якщо полюбиш прокляття» Наталія Лапіна, Світлана Горбань

«Якщо полюбиш прокляття» Наталія Лапіна, Світлана ГорбаньНазва: Якщо полюбиш прокляття
Письменники: Світлана Горбань, Наталія Лапіна
Видавництво: Мультимедийное издательство Стрельбицкого
Жанри: Книги про пригоди, Книги про чарівників, Любовна фантастика, Любовне фентезі, Жахи і Містика, Сучасна українська література, Сучасні любовні романи

 

 

Анотація до книги «Якщо полюбиш прокляття» Наталія Лапіна, Світлана Горбань

«Якщо полюбиш прокляття» — це прекрасна знахідка для всіх, хто любить фантастику. Розпочавшись як традиційне фентезі, історія пристрасті красуні Огнеслави та чародія Вельфа, яка переносить їх із казкового світу в нашу сучасність, поступово поглиблюється до вічних проблем етичного вибору.

Зловісний світ, де небезпечними є і густі тумани, і пристрасні обійми, несподіваним чином змінюється, руйнуючи наші уявлення про усталений жанр меча й чаклунства. Це історія містичного незбагненного кохання, у якій переплітаються земне та вічне, побутове й піднесене. Дзвін мечів змінюється грохотом метро, та чи вдасться закоханим зустрітися знову?

Роман з динамічним сюжетом й прозорою легкістю розповіді, вишуканим ліризмом та психологізмом у кращих традиціях жанру.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka