«Яків і мокрий вечір» Катерина Міхаліцина

«Яків і мокрий вечір» Катерина МіхаліцинаНазва: Яків і мокрий вечір
Письменник: Катерина Міхаліцина
Рік: 2021
Жанри: Дитячі книги

 

 

Анотація до книги «Яків і мокрий вечір» Катерина Міхаліцина

Під час читання дитина стає активним учасником, вона залучена до процесу: малює себе картинку, героїв, декорації, різні країни, фантастичні тварини і робить це абсолютно самостійно, тоді як, наприклад, у мультиках все вирішили вже за неї.
Дощовий хробак Яків вибрався з нірки в гарному настрої і поповз шукати вечерю. Але дорогою йому трапилися заплаканий равлик, мокриця, метелик і жук-олень. Яків навіть розсердився, бо не міг збагнути, чому вони плачуть. Але незабаром самому Якову зібралося на сльози.
Книга допоможе дитині зрозуміти, чому ми іноді плачемо і що плакати зовсім не соромно. Завдання наприкінці допоможуть дітям осмислити свої емоції та зрозуміти почуття інших.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka