«Як я став детективом» Юрій Багрянцев

«Як я став детективом» Юрій БагрянцевНазва: Як я став детективом
Письменник: Юрій Багрянцев
Рік: 2018
Жанри: Детективи

 

 

 

Анотація до книги «Як я став детективом» Юрій Багрянцев

Збірка складається з трьох оповідань, у яких автор розповідає про свої приватні розслідування кількох цікавих випадків. Усі розповіді засновані на реальних фактах із життя, але, звісно, є місце й художнього вигадки автора. «Нещаслива сімка, або Як я став детективом» — почув у казино про дуже часті та підозрілі виграші одного відвідувача, головний герой зацікавився цим випадком, захопившись спостереженнями за грою в рулетку і згодом почав ретельне розслідування. І, таким чином, перетворився на детектива-аматора. “Скринька коньяку” – на прохання підприємців-комерсантів приватний детектив веде розслідування у гастрономі, де зникла скринька коньяку. Підозра впала на молодого вантажника, але той рішуче заперечує свою провину. Пошуки викраденого коньяку призвели до несподіваних результатів. «Загадкова фотографія» — у родичів у стародавньому селі Київської області, детектив-аматор почув розповідь про старий будинок, який хотіли купити чужі люди. До цієї загадки додалася таємниця старої фотографії із написом-шифром. Довелося і цей шифр розкодувати, і вести ретельні пошуки в будинку та навколо нього.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka