«Я — Малала. Історія незламної боротьби за право на освіту» Малала Юсуфзай

«Я — Малала. Історія незламної боротьби за право на освіту» Малала ЮсуфзайНазва: Я — Малала. Історія незламної боротьби за право на освіту
Письменник: Малала Юсуфзай
Рік: 2016
Видавництво: Наш Формат
Жанри: Біографії і Мемуари, Історії з життя, Історична література, Політика, політологія, Наука, Освіта

 

 

Анотація до книги «Я — Малала. Історія незламної боротьби за право на освіту» Малала Юсуфзай

Мала Юсуфзай була двічі номінована на Нобелівську премію миру. Журнал “Таймс” включив її до списку 16 найвпливовіших підлітків 2013 року. Журнал «Піпл» назвав Малалу Героїнею року 2013 року. Вона стала лауреатом Національної книжкової премії Великобританії 2013 року у категорії “Нон-фікшн”. У день, коли їй виповнилося 16 років, вона промовила в Організації Об’єднаних Націй і її стоячи зустрічали та проводили оплесками. Мала Юсуфзай – школярка з долини Сват у Пакистані, яка кинула виклик руху Талібан і засуджена талібами до смерті, – дивом вижила після замаху.

Захоплююча історія дівчинки, яка протистоїть міжнародному тероризму. Ця книга змусить вас повірити, що навіть одна людина здатна змінити світ…

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka