«Взаємодія з ворогом. Як працювати з людьми, з якими ви не згодні, які вам не подобаються і яким ви не довіряєте» Адам Кехейн Назва: Взаємодія з ворогом. Як працювати з людьми, з якими ви не згодні, які вам не подобаються і яким ви не довіряєте
Письменник: Адам Кехейн
Рік: 2020
Видавництво: Лабораторія
Жанр: Менеджмент і кадри, Управління, підбір персоналу, Соціальна психологія, Про бізнес популярно, Корпоративная культура

Анотація до книги «Взаємодія з ворогом. Як працювати з людьми, з якими ви не згодні, які вам не подобаються і яким ви не довіряєте» Адам Кехейн

“Взаємодія з ворогом” Адама Кехейна – це не просто книга про розв’язання конфліктів, але й надзвичайно ефективний посібник з мистецтва взаємодії з тими, кого ми не розуміємо, не приймаємо або навіть не довіряємо. Автор, маючи за плечима багаторічний досвід вирішення складних міжнародних конфліктів, пропонує чіткий і практичний план дій, який дозволяє легко впоратися з неприємними ситуаціями у різних аспектах життя.

Ця книга – це відкриття нового підходу до взаємодії з тими, кого ми вважаємо своїми “ворогами”, показуючи, що спілкування і співпраця з ними можуть бути конструктивними і корисними. Читаючи книгу, ви зможете зрозуміти, як працювати з людьми, які мають різні погляди та цінності, і як досягати спільних цілей, навіть коли ви з ними не згодні.

Автор пропонує практичні поради та стратегії, які допоможуть вам ефективно вирішувати конфлікти і забезпечити позитивні взаємини з навіть найбільш неприємними людьми в вашому житті. Ця книга стане надійним провідником у світі міжособистісних відносин і допоможе вам зберегти гармонію і спокій у будь-яких ситуаціях.

Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Взаємодія з ворогом. Як працювати з людьми, з якими ви не згодні, які вам не подобаються і яким ви не довіряєте» Адам Кехейн онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.