«Вишневий сад» Антон Чехов

«Вишневий сад» Антон ЧеховНазва: Вишневий сад
ПисьменникАнтон Чехов
Рік: 1883
Жанри: Зарубіжна класика

 

 

 

Анотація до книги «Вишневий сад» Антон Чехов

Ранній травневий світанок. Ще холодно, але вишневий сад вже розцвів, наповнивши ароматом все навколо. Лопахін (проспавши виїзд до залізничної станції) і Дуняша чекають прибуття Раневської, яка останні 5 років провела за кордоном з дочкою Анею, гувернанткою, і лакеєм Яшею. Лопахін згадує Любов Андріївну як людини легкого і простого. Тут же він оповідає про свою долю, розповівши, що батько простим мужиком був, а він уже «у білій жилетці, жовтих черевиках». Не соромлячись, згадує, що, незважаючи на багатство, освіти не отримав. Але при цьому дорікає Дуняшу, тим, що вона одягається як панночка і веде себе неналежно покоївки. Дуняша дуже схвильована приїздом господарів. З букетом раптово заходить Єпіходов. Дуняша розповідає Лопахину, що раніше Єпіходов зробив їй пропозицію.

Якщо проти будь-якої хвороби пропонується дуже багато коштів, це означає, що хвороба невиліковна.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Голодний собака вірить лише у м’ясо.
Оцініть статтю
E-Biblioteka