«Випадок із Рейчел» Керолайн О’Доног’ю

«Випадок із Рейчел» Керолайн О’Доног’юНазва: Випадок із Рейчел
Письменник: Керолайн О’Доног’ю
Видавництво: Vivat
Жанр: Сучасна проза, Любовні романи, Сучасні любовні романи, Гостросюжетні любовні романи

Анотація до книги «Випадок із Рейчел» Керолайн О’Доног’ю

«Випадок із Рейчел» Керолайн О’Доног’ю — це зворушлива і захоплююча історія про дружбу, кохання та складні життєві вибори. Рейчел працює у книгарні, щоб оплатити своє навчання в коледжі, де зустрічає Джеймза, який прийшов на роботу як тимчасовий помічник. Вони швидко стають найкращими друзями, які доповнюють одне одного, і разом орендують будинок.

Рейчел з першого курсу закохана в доктора Бірна, але її мрії про взаємне кохання здаються недосяжними, адже він одружений. Привабливий викладач, хоч і не відмовляється від можливості зради, втомився обманювати себе.

Що має робити Рейчел? Чи варто їй залишити в пам’яті лише поцілунок і спробувати прогнати таємниці з життя свого найкращого друга, чи намагатися побудувати щось більше?

Ця історія змусить замислитися над тим, як доля інколи кидає виклик нашим почуттям і рішенням.

Пориньте у світ «Випадок із Рейчел» Керолайн О’Доног’ю, де кожен вибір має свої наслідки. Читайте онлайн або завантажуйте книгу в онлайн бібліотеці ebiblioteka.com.ua, де вона доступна українською мовою безкоштовно, повністю, у форматах fb2, rtf, pdf, txt, epub.

Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Випадок із Рейчел» Керолайн О’Доног’ю онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.