«Випадкове весілля» Тала Тоцка

Випадкове весілляНазва: Випадкове весілля
Письменник: Тала Тоцка
Жанр: Любовні романи, Сучасні любовні романи

 

 

 

 

Анотація до книги «Випадкове весілля» Тала Тоцка

Мене викрали. Серед білого дня в центрі міста на очах у десятків городян і майже поряд із поліцейською дільницею. Привезли до далекого села і сказали, що я вийду заміж за того, хто мене викрав.
Я відбивалася, брикалася і навіть пробувала кусатися. Мене зачинили в кімнаті, і я там перебила весь посуд. Коли відчинилися двері і ввійшов мій зведений брат, в мене на очах навіть сльози виступили — я була впевнена, що мої муки скінчилися, брат зараз відвезе мене до будинку свого батька і мого вітчима. До мами…
Але я жорстоко помилилась.
— Бачу, ти все правильно зрозуміла, Марто, — він робить ще один крок. — Даремно ти опиралася. Я ж казав, все буде по моєму.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka