«Вихиляси долi» Володимир Горбань

«Вихиляси долi» Володимир ГорбаньНазва: Вихиляси долi
Письменник: Володимир Горбань
Рік: 2016
Жанри: Сучасна зарубіжна література

 

 

 

Анотація до книги «Вихиляси долi» Володимир Горбань

Довгі очікування книги Віхілясі долi не стали марними. Книга допомагає у найвідповідальніші моменти. Ми всі стали свідками як створювалося твір непримиренним до посередності. І тільки тоді ми довідалися про всі подробиці. Вихіляси долі збірник обраних гумористичних та іронічних розповідей Володимира Горбаня, написаних ним протягом трьох десятків років. Легке перо автора, кумедні сюжети ця книга ст. Адже розповідь цього тексту сконцентрована у фразі: Клуб любителів книги. І краще сказати, мабуть, неможливо. Про недолугого лицаря і такого ж дракона. Казка. Тільки доведеться чекати на логічне продовження.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka