«Вибрані твори» Валер’ян Підмогильний

Видавництво: Видавництво Yakaboo
Жанр: Класична проза, Шкільні підручники, Сучасна українська література

Анотація до книги «Вибрані твори» Валер’ян Підмогильний

«Вибрані твори» Валер’яна Підмогильного — це збірка кращих зразків української прози, яка відзначається новаторським підходом до літературного процесу 20–30-х років ХХ століття. До збірки увійшов перший урбаністичний роман української літератури — «Місто», що досліджує життя та кар’єрний розвиток молодого героя в реаліях воєнного міста. В творах Підмогильного гармонійно поєднуються глибокий психологізм, соціально-побутова тематика та реалістичні образи, які занурюють читача в атмосферу тогочасного суспільства.

До збірки входять також оповідання «Важке питання», «Гайдамака», «Проблема хліба», «Іван Босий» та «Третя революція», які розкривають теми життєвих труднощів, історичних подій та особистих моральних випробувань.

Читати онлайн або завантажити книгу можна в онлайн-бібліотеці ebiblioteka.com.ua!

Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Вибрані твори» Валер’ян Підмогильний онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.