«Врятуйте Бетмена» Андрій Кокотюха

«Врятуйте Бетмена» Андрій КокотюхаНазва: Врятуйте Бетмена
Письменник: Андрій Кокотюха
Рік: 2014
Жанри: Дитячі детективи, Дитячі пригоди

 

 

 

Анотація до книги «Врятуйте Бетмена» Андрій Кокотюха

У школі вирішили влаштувати костюмований бал із конкурсом супергероїв. Здається, нічого небезпечного. Однак на тих, хто записався на конкурс, починається справжнє полювання із залякуванням та насильством. Все серйозно, як ніколи. І тим, хто намагатиметься захистити інших, теж дістанеться. Тож Максиму та його друзям доведеться таки поламати голову, щоб обчислити підступного злочинця та врятувати справжнього Бетмена.

Повість «Фальшиве кіно» нагадає підліткам про те, наскільки небезпечний дорослий світ і як уникнути небезпеки, яку готує майданчик, де знімають кіно, хоча знятися в кіно мріє кожен.

Пориньте в небезпечні та веселі пригоди разом із шаленою парочкою юних детективів та їхніх друзів!

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka