«Вона для мене під забороною» Ася Сергєєва

«Вона для мене під забороною» Ася СергєєваНазва: Вона для мене під забороною
Письменник: Ася Сергєєва
Рік: 2022
Жанри: Сучасні любовні романи, Любовні романи

 

 

 

Анотація до книги «Вона для мене під забороною» Ася Сергєєва

Ось друг мого хлопця. Кожна наша зустріч перетворюється на справжній кошмар. Ми встигаємо посваритися, влаштувати погром і взагалі не виносити одне одного. Чи бачите, я посміла зачепити самолюбство самого Іллі Волкова, відмовила йому, королю. Усі дівчата за ним бігають, а я ось взяла та послала мажору. Зате з моїм хлопцем у нас все добре, ми познайомилися в інтернеті та чудово спілкувалися, доки я не дізналася, хто його друг.
І якщо Ілля збирається мені перешкодити, то я й у боргу не залишуся. Готуйся, Волков! Я ще нагадаю про себе. Тільки всі мої спроби йому протистоять, обертаються зовсім в інший, заборонений бік.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka