«Вогонь і кров» Джордж Мартін

Видавництво: КМ-БУКС
Жанр: Фентезі, Зарубіжне фентезі, Фентезі про драконів

Анотація до книги «Вогонь і кров» Джордж Мартін

Під пером славнозвісного автора Джорджа Мартіна, творця епопеї «Пісня льоду й полум’я», оживає захоплива історія дому Таргарієнів. За кілька століть до подій «Гри престолів», єдиний повелитель драконів, що пережив Руїну Валірії, обрав своєю резиденцією Драконстон. У книзі «Вогонь і кров» розповідається про дім Таргарієнів від часів легендарного Ейгона Завойовника, творця Залізного трону, до громадянських воєн, що загрожували розколом династії.

Які таємниці ховаються за Танком драконів? Чому відвідування Валірії після Руїни стало смертельно небезпечним? Якими були найгірші злочини Мейгора Лютого? Як жилося у Вестеросі, коли дракони панували в небі? Ці та багато інших запитань знаходять відповіді в літописі, укладеному ученим мейстром Цитаделі та проілюстрованому Дагом Вітлі.

«Вогонь і кров» — це перший том вичерпної двотомної хроніки Таргарієнів, яка розкриває мінливу, криваву, але незмінно яскраву історію Вестеросу.

Читати онлайн або завантажити книгу «Вогонь і кров» Джорджа Мартіна можна в онлайн бібліотеці ebiblioteka.com.ua.

Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Вогонь і кров» Джордж Мартін онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.