«Внутрішня історія. Серце – найважливіший орган нашого тіла» Йоганнес Гінріх фон Борстель

«Внутрішня історія. Серце – найважливіший орган нашого тіла» Йоганнес Гінріх фон БорстельНазва: Внутрішня історія. Серце – найважливіший орган нашого тіла
Письменник: Йоганнес Гінріх фон Борстель
Рік: 2015
Видавництво: Клуб Сімейного Дозвілля
Жанри: Зарубіжна освітня література, Прикладна і науково-популярна література

 

 

Анотація до книги «Внутрішня історія. Серце – найважливіший орган нашого тіла» Йоганнес Гінріх фон Борстель

Наше серце — це сонце. Довкола нього обертаються планети-органи. І варто серцю дати збій, як усі інші процеси в організмі почнуть виходити з ладу. Перед вами — неймовірна та захоплива історія, в якій автор ділиться невідомим фактами про найвідоміший орган, його будову, хвороби та їхню профілактику.

Як підтримувати серце в тонусі? Чи залежить його робота від харчування і які продукти варто виключити зі свого щоденного раціону? Як попередити інфаркти, інсульти та інші кардіологічні захворювання? Чому нещасливе кохання насправді здатне розбити серце? Як нашому «мотору» вдається невтомно працювати без відпустки та вихідних? Чому серце називають «командним гравцем»? Які наші звички допомагають, а які шкодять серцю? Автор відповідає на всі ці та багато інших запитань простою мовою, чергуючи анатомічні й фізіологічні описи та теорію з цікавими оповідками, практичними порадами і кумедними випадками з власного життя.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka