«Війна помсти. Розбудити Дракона. Книга 2» Кевін Андерсон

«Війна помсти. Розбудити Дракона. Книга 2» Кевін АндерсонНазва: Війна помсти. Розбудити Дракона. Книга 2
Письменник: Кевін Андерсон
Видавництво: Mediason
Жанр: Фентезі, Бойове фентезі, Зарубіжне фентезі, Фентезі про драконів

Анотація до книги «Війна помсти. Розбудити Дракона. Книга 2» Кевін Андерсон

«Війна помсти. Розбудити Дракона. Книга 2» Кевіна Андерсона — захоплююча політично насичена фентезійна сага, що продовжує історію про Співдружність та Ішарі. Спроба примирення між ворожими континентами для спільного протистояння крижаним і піщаним Лютим та дракону закінчується жахливою трагедією.

Молодий і недосвідчений королевич Мандан змушений стати правителем Співдружності. Під впливом Хороброго Уто, він оголошує війну помсти Ішарі. Водночас верховний жрець Кловус тимчасово захоплює владу в Ішарі і готується до завоювання Співдружності.

Королі Адан та Колланан опиняються в складній ситуації: крім протистояння піщаним та крижаним Лютим, їм доводиться боротися з внутрішніми ворогами і недолугим правлінням конаґа Мандана.

Підступні плани тих, хто ставить особисту помсту та жагу влади вище інтересів своїх народів, стають відомими. Усвідомлення ймовірної сили дракона змушує замислитися над тим, чи справді потрібно вести битву на знищення один одного.

Зануртесь у продовження захоплюючої пригоди з мечами, чаклунством, жагою помсти та пізнанням людських стосунків. Читайте книгу онлайн або завантажте її безкоштовно в онлайн-бібліотеці ebiblioteka.com.ua. Книга доступна українською мовою у форматах fb2, rtf, pdf, epub, txt.

Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Війна помсти. Розбудити Дракона. Книга 2» Кевін Андерсон онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.