«Відьми з Варде» Аня Бергман

Видавництво: Видавництво РМ
Жанр: Сучасна зарубіжна література, Історична література, Книги про чарівників

Анотація до книги «Відьми з Варде» Аня Бергман

“Відьми з Варде” — захоплююча історія боротьби, відваги та жіночої сили
Норвегія, 1662 рік. Це небезпечний час для жінок: навіть найменша підозра може обернутися звинуваченням у чаклунстві. Після гучного скандалу про роман між овдовілою Зіґрі та місцевим купцем, жінку арештовують і відправляють до фортеці Варде, де їй висувають звинувачення у відьомстві.

Її донька Інґеборґ готова йти на все, щоб врятувати матір. На шляху її супроводжує Марен — дівчина, яка теж знає ціну втрат, адже її власну матір спалили як відьму. Разом вони долають небезпеки й протистоять жорстокій системі, шукаючи справедливості в світі, що готовий зруйнувати їх.

У фортеці Варде Інґеборґ зустрічає Анну Родіус — колишню коханку короля Данії, вигнану за зраду. Анна також прагне повернутися до свого колишнього життя при дворі і готова піти на все заради цього.

Це історія не лише про виживання, а й про жіночу силу, солідарність і боротьбу за свободу. Жінки з Варде відмовляються бути жертвами, і в цьому їх сила. Їм лише потрібно виявити свою справжню сутність.

Читати онлайн або завантажити книгу можна в онлайн-бібліотеці ebiblioteka.com.ua.

Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Відьми з Варде» Аня Бергман онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.