«Відьма. На межі» Наталія Косенко

«Відьма. На межі» Наталія КосенкоНазва: Відьма. На межі
Письменник: Наталія Косенко
Жанр: Жахи і Містика,  Фентезі

 

 

 

 

Анотація до книги «Відьма. На межі» Наталія Косенко

Життя Соломії стрімко змінюється, бо все, що вона знала про світ, лише половинка монети. У всього є інша сторона. Відьомські сили, отримані у спадок, тягарем звалюються на худенькі плечі. Тьма та світло в середині не можуть примиритися. А ще хтось краде людські життя… Хтось, хто ховається у темряві і тамує свою жахливу спрагу, випиваючи людські душі. Хтось, хто своїми гострими пазурями дістане з самого пекла. Хтось, з ким має впоратися нова хранителька!

Знайти своє місце серед двох реальностей, поселитися на межі, стати містком між звичайним та містичним, розібратися з жахіттями і розділити життя з тими, кого нема, — чи під силу це школярці, яка ще вчора не знала про своє призначення?

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka