«Відьма. Блог закрито?» Вадим Володарський

«Відьма. Блог закрито?» Вадим Володарський

Назва: Відьма. Блог закрито?
Письменник: Вадим Володарський
Жанр: Фентезі, Міське фентезі, Детективи

 

 

 

Анотація до книги «Відьма. Блог закрито?» Вадим Володарський

Фентезійно-містичний детектив.
Це у старі часи відьму могли спалити на вогнищі, але так давно не чинять. Сучасну відьму засуджують довічно. Але чи насправді винувата вона? Або поставити питання інакше: якщо не вона, то хто? Та чому? Адже засудили її зовсім не за чаклунство… Чи насправді відьма вона взагалі, а можливо, успадкувала це..? Чи одна відьма у цій історії, або до неї має стосунок та, що жила триста років тому? Як можна залишити цю справу, коли ти сам – жертва? Та не лише жертва… А ким опинишся у результаті..?
От тільки чи природна сила веде тебе вперед на цьому шляху? Чи є в неї мета, пов’язана із далеким минулим? Чому це виглядає, ніби хтось навмисно підказує рішення … та підкидає друзів? Хто б це міг бути … або що..?

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

 

Оцініть статтю
E-Biblioteka