«Відблиск. Книга 2» Рейвен Кеннеді

«Відблиск. Книга 2» Рейвен КеннедіНазва: Відблиск. Книга 2
Письменник: Рейвен Кеннеді
Видавництво: Книжковий Клуб “Клуб Сімейного Дозвілля”
Жанр: Любовні романи, Фентезі, Любовне фентезі, Еротичні романи, Романтична проза

Анотація до книги «Відблиск. Книга 2» Рейвен Кеннеді

«Відблиск. Книга 2» Рейвен Кеннеді — це продовження захопливої саги про відчайдушну боротьбу за свободу та кохання у світі, де зрада і підступність стають нормою. Головна героїня тепер перебуває в полоні армії Четвертого королівства. Її доля — бути козирем у війні, яка може завершитися або спалахнути з новою силою завдяки її присутності.

Найбільший страх дівчини — не сам полон, а безжальний командувач Ріп, який тримає її в своїх руках. У його очах є щось, що притягує її, навіть знаючи його темний секрет. Вона розгадала, хто він насправді. Десять років вона провела в клітці, але одна ніч змінила все. Тепер перед нею постає питання: чи це та свобода, про яку вона мріяла?

Ця книга занурює читача в світ інтриг, небезпек і емоційних злетів, де кожен крок може стати фатальним. Читайте онлайн або завантажте книгу з онлайн-бібліотеки ebiblioteka.com.ua і дізнайтеся, чи знайде героїня справжню свободу і що чекає на неї в майбутньому.

Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Відблиск. Книга 2» Рейвен Кеннеді онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.