«Від селянки до дружини мільйонера» Анна Пахомова

«Від селянки до дружини мільйонера» Анна ПахомоваНазва: Від селянки до дружини мільйонера
Письменник: Анна Пахомова
Рік: 2021
Жанр: Сучасні любовні романи

 

 

 

Анотація до книги «Від селянки до дружини мільйонера» Анна Пахомова

Галинка на зло колишньому хлопцю приїхала поступати в театральний, не до Поплавського звісно. Але. От буде актрисою знаменитою так той зрадник ще на колінах приповзе вибачатись.

Олег залишився без дружини на переддень підписання важливого контракту. Найпростіший спосіб вирішити проблему в таких випадках найняти актрису. Та тільки не в ситуації, коли твій помічник всім серцем хоче запороти справу. Замість професійної актриси Олег отримає невиховану, норовливу дикунку з далекого забитого села. І саме ця дівчина переверне його світогляд і та навчить кохати по справжньому, не дивлячись на статус і статки.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитися з цитатами та відгуками тих, хто їх уже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете завантажити книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS у різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka