“Велика дев’ятка. Як ІТ-гіганти та їхні розумні машини можуть змінити людство” Емі Вебб

“Велика дев’ятка. Як ІТ-гіганти та їхні розумні машини можуть змінити людство” Емі ВеббНазва: Велика дев’ятка. Як ІТ-гіганти та їхні розумні машини можуть змінити людство
Письменник: Емі Вебб
Рік: 2020
Жанри: Бізнес-книги

 

 

Анотація до книги “Велика дев’ятка. Як ІТ-гіганти та їхні розумні машини можуть змінити людство” Емі Вебб

У цьому виданні Емі Вебб пояснює, що таке ШІ та яку роль відіграла Велика дев’ятка (Google, Amazon, Apple, IBM, Microsoft, Facebook, Baidu, Alibaba, Tencent) у його розвитку; пропонує сценарії перебігу подій упродовж наступних 50 років; окреслює ризики переходу від штучного вузького інтелекту до сильного штучного інтелекту та штучного надрозуму; пропонує тактичні та стратегічні рішення проблем, які виникнуть за наведеними сценаріями.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka