«Величне дитя піднебесної» Олександра Спаська

«Величне дитя піднебесної» Олександра СпаськаНазва: Величне дитя піднебесної
Письменник: Олександра Спаська
Жанри: Фентезі, Бойове фентезі, Любовні романи, Любовне фентезі

 

 

 

Анотація до книги «Величне дитя піднебесної» Олександра Спаська

У світі, де володарюють Прайми, немає місця для спокою. Адже, на вигляд міцна імперія, де сотнями років панують сталі закони, тріщить та розколюється під гнітом жадібності до влади та до чужих територій, не шкодуючи навіть крові піднебесних.
Таіра – дитя східних земель Овірії. Ліам – наступник трону Барелії. Вони зовсім різні, але долею, їм написано стати величними та піднятися в променях слави серед народів Імперії Хобар. Та тільки шлях до тієї величі усіяний випробуваннями, які доведеться пройти, підтримуючи один одного.
В важких протистояннях загартується їхній дух; в запеклих боях зміцніють їхні тіла; в повній довірі зародиться їхня любов, що дасть сили досягти поставленої мети. Але спочатку, їм прийдеться розплутати клубок таємниць та незважаючи ні на що – вижити.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитися з цитатами та відгуками тих, хто їх уже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете завантажити книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS у різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka