«Важкі рішення» Хілларі Родем Клінтон

«Важкі рішення» Хілларі Родем КлінтонНазва: Важкі рішення
Письменник: Хілларі Родем Клінтон
Рік: 2014
Видавництво: Наш Формат
Жанр: Біографії і Мемуари

 

 

Анотація до книги «Важкі рішення» Хілларі Родем Клінтон

Хілларі Родем Клінтон – юрист, колишня Перша леді, сенатор від штату Нью-Йорк, кандидат у президенти США на виборах 2008-го та 2016 року, 67-й Держсекретар США.

“Важкі рішення” – це відверті спогади політика щодо своєї роботи Держсекретарем. Посаду вона обійняла після програшу на президентських виборах у 2008 році. У своїй книзі Хілларі постає перед нами сильною жінкою-політиком, котра любить доньку, дружину та матір.

Клінтон довелося працювати за непростих часів, які вимагали важких рішень. Саме про ці рішення вона розповідає у своїх мемуарах. Книга “Важкі рішення” розкриває секрети того, що відбувалося за “зачиненими дверима”. Проливає мир на війну в Афганістані та вічну проблему США – Сирію, показує, як Америка змогла вийти зі скандалу з WikiLeaks, не втративши обличчя, а також порушує такі важливі питання, як проблема зміни клімату та порушення прав людини.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka