«Ван Піс»

«Ван Піс»Назва: Ван Піс
Переклад: Wicked Manga, Mitsuruki, Гусак у броні, Левіафан, Mirai
Рік: 1997
Жанри: Бойовики, Гумор, Фантастика, Комікси

 

 

 

Анотація до книги «Ван Піс»

Король піратів Ґолд Роджер буде страчений Світовим урядом. Прямо перед смертю він підтвердив існування великого скарбу «Ван Піс», який знаходиться десь на величезному морі Ґранд Лайн. Як тільки Роджер сказав, що будь-хто гідний досягти Ван Пісу може забрати його собі, його стратили, і почалася Велика ера піратів.

Двадцять два роки потому, молодий хлопець на ім’я Монкі Д. Луффі готовий почати свою пригоду по пошуку Ван Пісу та здобуванню титулу Короля піратів. Маючи при собі солом’яну шапку, невеличкий човен та еластичне тіло, він вирушає у неймовірну подорож, щоб зібрати собі команду та хороший корабель, який зможе пронести їх через весь Ґранд Лайн, щоб стати найвеличнішими в усіх морях.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитися з цитатами та відгуками тих, хто їх уже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете завантажити книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS у різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka