«Українець Джонатан і двадцять сім мерців» Віктор Шепелєв

«Українець Джонатан і двадцять сім мерців» Віктор ШепелєвНазва: Українець Джонатан і двадцять сім мерців
Письменник: Віктор Шепелєв
Видавництво: Видавництво 21
Жанр: Сучасна проза, Сучасна українська література, Історична література

Анотація до книги «Українець Джонатан і двадцять сім мерців» Віктор Шепелєв

«Українець Джонатан і двадцять сім мерців» Віктора Шепелєва — це незвична історія про українських емігрантів у США, написана у стилі «великого американського роману». На тлі великих історичних подій кілька поколінь української родини проходять через незвичайні пригоди: вони товаришують з останніми індіанцями, навчають їх української мови, засновують друкарню етикеток під час сухого закону, стають зірками німого кіно та воюють у Другій світовій війні, мріючи повернутися до рідної України.

Головний герой, українець Джонатан, колишній військовий кухар, розповідає про все це з позиції одного з останніх мешканців маленького села Горобці в окрузі Чаттагучі, Джорджія. Це оповідь про спадщину, зв’язки поколінь і життя українців далеко від батьківщини, сповнена глибоких рефлексій і гумору.

Читайте онлайн або завантажуйте цю книгу в онлайн-бібліотеці ebiblioteka.com.ua.

Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Українець Джонатан і двадцять сім мерців» Віктор Шепелєв онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.