«У пошуках надії» Джейн Гудолл

«У пошуках надії» Джейн ГудоллНазва: У пошуках надії
Письменник: Джейн Гудолл
Видавництво: Бородатий Тамарин
Жанр: Сучасна проза, Сучасна зарубіжна література, Наука, Освіта, Документальна література, Біографії і Мемуари

Анотація до книги «У пошуках надії» Джейн Гудолл

«У пошуках надії» Джейн Гудолл — це зворушлива автобіографія видатної англійської приматологині, найкращої світової експертки з шимпанзе. У 1960 році, у віці двадцяти шести років, Джейн залишила Англію, щоб здійснити свою заповітну мрію — вивчати тварин в Африці. Без спеціальної освіти та підготовки, з блокнотом, біноклем і великою любов’ю до дикої природи, вона зробила революційні відкриття про найближчих родичів людини.

Джейн першою описала шимпанзе як емоційних істот, здатних підтримувати тривалі стосунки. Книга переносить читача з її домівки в Лондоні до тропічних лісів Ґомбе на заході Танзанії, до часів, коли світ майже нічого не знав про шимпанзе і їхню генетичну спорідненість з людьми.

Зі щирістю Джейн розповідає про незабутні моменти свого життя: перший ніжний потиск руки маленького шимпанзе, жах від нападу заїрських повстанців на її студентів, смуток через смерть чоловіка. Після пів століття революційних досліджень вона переосмислює стосунки між людьми та природою й висловлює віру в те, що, попри все, що відбувається з планетою, у нас усе ще є надія.

Читати онлайн та скачати книгу можна в онлайн-бібліотеці ebiblioteka.com.ua.

Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «У пошуках надії» Джейн Гудолл онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.