«У мене все добре, а в тебе?» Камилла Пэган

«У мене все добре, а в тебе?» Камилла ПэганНазва: У мене все добре, а в тебе?
Письменник: Камилла Пэган
Рік: 2019
Жанри: Детективи

 

 

 

Анотація до книги «У мене все добре, а в тебе?» Камилла Пэган

Дружина, мати, годувальниця — на Пенелопі тримається все, і, здається, вона на межі. Натомість її подруга Дженні ідеальна в усьому, як відретушоване фото в соцмережі. Пенелопа потайки заздрить і мріє бути бодай трохи схожою на подругу. Аж раптом одного дня Дженні помирає від передозування ліками. Що це: самогубство, нещасний випадок? Чи, може, причиною є щось, що досконала жінка так ретельно приховувала за ширмою вигаданого життя? Пенелопа має дізнатися, якою насправді була Дженні, і нарешті розібратися з проблемами у власних стосунках. Вони із чоловіком вирішують написати, що хотіли б змінити одне в одному, і при цьому обіцяють бути чесними. Та інколи чесність може зруйнувати все…

Потрібно мати мужність бути самою собою, коли всі чекають від тебе, щоб ти стала ще кимось.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Якщо життя у вас зараз тяжке, поводьтеся відповідним чином. Ви зараз спіткнулися, але отямилися і продовжили, хіба не так?
Оцініть статтю
E-Biblioteka